Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Koşulları

www.digimekan.com adresine üye olan ve üye girişi yaparak işlem yapan tüm kullanıcılar bu sözleşmedeki şartları ve işleyiş prensiplerini kabul etmiş sayılır.

www.digimekan.com adresine site kullanım koşullarını kabul eden ve üyelik şartlarını yerine getiren herkes üye olabilir.

www.digimekan.com tüm bireysel ve kurumsal üyelerin üye bilgilerini, güvenlik ve gizlilik prensiplerine bağlı olarak korumayı hedeflemektedir. www.digimekan.com sitesi üyenin siteyi gizlilik prensiplerine yada yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili kurum ve kuruluşlardan inceleme talebi gelmesi durumunda üye ile ilgili bilgileri yetkili makamlarla paylaşma ve site içerisinde gerekli tedbirleri almaya yönelik yaptırımlar uygulama hakkına sahiptir.

www.digimekan.com sitesine üye olduğunuzda üyelik girişi yaptığınız andan itibaren yaptığınız işlemler (mekan kaydı, bilgi güncellemesi vb.) kayıt altına alınmaktadır. www.digimekan.com bu bilgileri yasalara aykırı bir durum oluşması veya yetkili kurum ve kuruluşlardan inceleme talebi gelmesi durumunda paylaşabilir.

Bireysel Üyelik

Üyelik işlemleri sırasında alınan mail adresi vb. bilgileriniz, yapılan yenilikleri ve kampanyaları duyurabilmek ve üyelerle iletişimde kalabilmek açısından önemlidir.

Kurumsal Üyelik

Firmalar kendileri üye olabilecekleri gibi, site yöneticileri tarafından da sisteme eklenebilirler. Firmanız sizin izniniz dışında sisteme eklenmiş ise site yöneticileri ile irtibata geçebilir ve firmanızın doğruluğunu teyit ettikten sonra yayından kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Kurumsal üyeliklerde üyelerin kendi adına yayınladıkları tüm içeriklerden üyeler kendisi sorumludur.

Kullanıcı Bilgileri ve Güvenliği

Kurumsal ve Bireysel üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak www.digimekan.com üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye’nin siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üye’nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan www.digimekan.com sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye’ye aittir. Bu maddeye aykırı hareket, Üye’ye verilen hizmetlerin herhangi bir bildirimde bulunmaksızın tek taraflı olarak durdurulmasına yol açabilir. Şifrenin izinsiz kullanımın tespit edilmesi durumunda www.digimekan.com bilgilendirilmelidir. www.digimekan.com’un belirlediği güvenlik ‘ gizlilik prensiplerine uymayan ve dikkate almayan Kurumsal ve Bireysel üyelerin, güvenlik – gizlilik prensiplerinin aksi yönünde bir durumla karşılaşması halinde www.digimekan.com sorumluluk taşımamaktadır. Bu tür olumsuz bir durumla karşılaşıldığı takdirde “Destek’ bölümümüz ile irtibata geçilmesi ayrıca önerilmektedir.
www.digimekan.com Gizlilik Prensipleri, üyeler hakkında edinilen bilgilerin kullanım amacı ve sitenin kullanım şeklini içeren bir dokümandır. Üye, www.digimekan.com’a Üye olarak, işbu Gizlilik Prensipleri’nde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini, kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını ve Gizlilik Prensipleri’nin kendisi hakkında hüküm ifade edeceğini kabul ve taahhüt eder.

Mekanınızı tanıtmak mı istiyorsunuz?

Hemen şimdi sisteme kayıt olarak ilk adımı atın...